wtorek, 16 lipca 2013

belive

Wczorajszy dzień minął mi bardzo aktywnie. 
Rano wybrałam się na poszukinanie butów (zamarzyły mi się czarne sandałki na dość wysokiej platformie i koturnie), jednak po raz kolejny wyszłam ze sklepów z pustymi rękoma.
[gdyby ktoś widział/kupił podobne, proszę o kontakt, bo do tej pory znalazłam jakieś 3 odpowiadające opisowi pary, ale były słabo skrojone chyba, ponieważ nawet w rozmiarze większym od mojego nie byłam w stanie wsadzić stopy do buta ://]
Później wyruszyłam do Złotych Tarasów, aby spotkać się z Izą, z którą miałyśmy obejrzeć film pt. ''Iluzja''.
W następnym poście postaram się napisać krótką recenzję or somfyn, ale tymczasem zdradzę tylko, że film wart obejrzenia, ale ogromnym arcydziełem moim zdaniem nie jest.

Jak w ostatnim poście napisałam, baardzo dużo się zmieniło w moim życiu przez ubiegły rok.
Jedną ze zmian, która najbardziej mnie cieszy jest to, że rozwinęłam jedno ze swoich dominujących hobby - fotografię. Przed wakacjami zakupiłam Canona EOS 600 D wraz z podstawowym obiektywem.
Polecam wszystkim początkującym fotografom ten model. Obracany ekran ułatwia wykonanie wiele ujęć. Funkcja Live Viev na początku jest niezwykle pomocna.
Niedługo po zakończeniu roku szkolnego zapisałam się na kurs fotografii, ponieważ czułam, że wiele opcji jest dla mnie wciąż tajemniczych, a nie należę do osób, które kiedykolwiek zaczytywały się w instrukcję obsługi. Za parę godzin wychodzę na przedostatnie zajęcia. Cykl lekcji, zawierający w sobie zajęcia w plenerze oraz nocne uznaję za bardzo przydatne oraz myślę, że naprawdę pomogły mi w nauce obsługi aparatu oraz poznawaniu różnych ciekawych sztuczek. Poniżej parę przykładowych zdjęć mojego autorstwa. (hihi, jak to poważnie zabrzmiało!)       p.s. serdecznie zapraszam!
ask.fm/JuliaAkaJulle

p.p.s. zachęcam do konstruktywnej krytyki dotyczącej moich zdjęć! (:

                                               Całuski, 
                        Vanilia

2 komentarze:

  1. Bardzo fajny masz ten blog. Wygląd mi się podoba, nagłówek bardzo fajnie wygląda. Jeśli masz ochotę to zajrzyj też do mnie:
    http://adrianne-adaa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny blog obserwuje i zapraszam wszystkich na mój :) - http://smileandlove225.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń